Seznam specializovaných firem

Pokládka betonové dlažby

Petr Blažek

Petr Blažek – pokládka zámkové dlažby a stavby plotů – Firma působí v Praze a ve Středočeském kraji a zajišťuje pokládku zámkové dlažby včetně dodání všech potřebných materiálů a součásti zámkové dlažby, tj. dlažbu, obrubníky, štěrky, křemičitý písek i prvky pro odvodnění dlážděných ploch. Firma nabízí širokou paletu barev i tvarů dlažby.

Kámen Štědrý

Kámen Štědrý – Provádí pokládku vnitřních a venkovních dlažeb, dlažby z kamene a další běžnou stavební činnost. Veškeré služby provádí na klíč ve Středočeském kraji a v Praze.

Další specializované pokládkové firmy a živnostníky si jednoduše vyfiltrujte podle kraje.

Stavebniny

HORKA stavební, spol. s r. o.

Firma provozuje stavebniny HORKA se specializací na betonové a kamenné dlažby. V Úvalech u Prahy jsou k vidění dlažby předních výrobců betonových dlažeb – GODELMANN, BEST, PRESBETON, DITON, SEMMELROCK. Firma nabízí zámkové i  exkluzivní velkoformátové dlažby. Komplexní řešení venkovních ploch – poradenství, architektonické návrhy, odvodnění pozemků. Majitelem společnosti je autorizovaný stavitel v oboru vodohospodářské stavby, montáže gabionů a pokládky dlažeb. Firma disponuje potřebnou technikou i pro pokládku velkoplošných dlažeb. Firma funguje v Praze a Středočeském kraji.

Stavební firmy

MTG Stavby

Stavební firma se věnuje přípravě hrubých staveb, realizacím celých novostaveb či rekonstrukcím domu. Při své práci těží z dlouholetých zkušeností s realizacemi různého rozsahu.